Jedinečná chuť westernu

Fresh bistro s rodinnou tradicí

O váš žaludek se postaráme

V Obchodním Centru Čestlice se nachází nová pobočka bistra Western Chilli. Kromě rozsáhlé nabídky pokrmů vám také nabízíme možnost si objednat jídlo online. Nově i na platformě WOLT.

Obchodní 111
251 01, Čestlice
robinde@seznam.cz

+420 607 477 058
PO - NE: 9 - 20 hod.

Vlastní receptury

Vlastní receptury z kvalitních potravin jsou naší předností. Spojením čerstvých surovin, masa z českých chovů a nejlepšího domácího těsta vznikne gurmánský zážitek pro každého.

Kvalita s dlouholetou tradicí

Naší silnou stránkou jsou nejen domácí suroviny a vlastní receptury, ale především zkušenosti a silné zázemí, které budujeme už od roku 2007. Díky tomu se můžeme pyšnit celou řadou spokojených zákazníků, kteří od nás vždy odchází s úsměvem a plným žaludkem. Western Chilli vám nabízí skvělé pochoutky se zárukou kvality. Jsme bistro s historií a díky rodinné tradici je každá porce připravená s láskou.

Doporučujeme

Kuřecí Burger

Oblíbená klasika: šťavnatý steak v křupavé krustě přelitý domácí pepřovou majonézou se v bulce z domácího těsta snadno stane vaší oblíbenou baštou!

Vepřová žebra

Gurmánův speciál: jedině žebírka potřená tou pravou originální marinádou s chilli vám díky pomalému pečení dopřejí vynikající chuť pečeného masa.

Western salát

Čerstvou a delikátní chuť ledového salátu s rajčaty a kukuřicí doplňují křupavé kuřecí nugety s naší domácí majonézou. To je chuť, kterou už po léta naši zákazníci milují.

Rychlá příprava

Náš kuchař vám nachystá fresh burger i lahodně křupavou tortillu, kterou máte bez čekání na stole.

Domácí suroviny

Nejlepší tradiční domácí těsto ve městě a 100% hovězí maso je fantasií pro vaše chuťové buňky!

Vlastní receptura

Každá naše receptura ukrývá tajemství s dlouholetou rodinnou tradicí.

Jídlo i dovezeme

O vaše pohodlí se rádi postaráme. Vy objednáte, my dovezeme!